אנחנו כאן באתר עברתי משתמשים באמצעי אבטחה מובילים ומתקדמים על מנת לאפשר לכם לבצע תשלום פשוט ומאובטח דרך האתר. השרתים שלנו ממוקמים בחוות שרתים תת קרקעית ואמצעי הגנת מידע מיוחדים מגינים על כל התהליך.
ניתן להשתמש בכל כרטיסי האשראי המונפקים בישראל: ויזה, מאסטרקארד, ישראכרט, אמריקן אקספרס ודיינרס ולבצע רכישה מאובטחת. הסליקה מופעלת באמצעות חברת פלאקארד ומוצפנת בטכנולוגיית SSL.
טכנולוגיית ה SSL עומדת בתקנים ובסטנדרטים בינלאומיים ומותאמת לדרישות חברות האשראי. בשיטה זו כל הנתונים אשר אתם מזינים מוצפנים במקור ונשלחים כרצף חסר משמעות של סימנים, אותיות ומספרים אשר ניתנים לפענוח אך ורק ע"י שרת הסליקה.
פרטי האשראי אינם נשמרים כלל במערכות האתר אלא בשרת מאובטח שנגיש למורשים בלבד.
על פי חוק כרטיסי החיוב העסקה הינה עסקה במסמך חסר ולכן במקרים של "שימוש לרעה" בעל הכרטיס יזוכה במלוא סכום העסקה ע"י חברת האשראי עד 30 יום מביצוע העסקה.
בנוסף, תוכלו להשלים את המעבר ולבצע קנייה דרך שרות Paypal מבלי להקליד את פרטי האשראי באתר.

פרטיות: אנו מבטיחים כי לא נעשה כל שימוש במידה הנשמר באתר אלא למטרת אספקת השרות וכי לא נעביר מידע רגיש לאף צד שלישי וזאת בהתאמה לתנאי השימוש באתר. על מנת להגן על הגישה לחשבונכם הנכם נדרשים להתחבר באמצעות חשבון גוגל, פייסבוק או באמצעות שם משתמש וסיסמא על מנת שרק אתם תוכלו לגשת למידע שלכם.

אחרון חביב נזכיר כי קיבלנו הסמכה של ארגון אמון הציבור כעסק שפועל בצורה הוגנת.

עדכנו מעבר דירה

כתיבת תגובה

סגירת תפריט

בדיקת סטטוס בקשה

רשמו את כתובת הדוא"ל שלכם ונשלח לכם מיידית עדכון!